XXII FESTIWAL ORKIESTR OSP
Orkiestry, które wzięły udział w XXII Ogólnopolskim Festiwalu Orkiestr OSP Wisła 2013
1. Orkiestra Dęta Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Wodzisławskiego OSP Gołkowice woj. śląskie
dyrygent Ryszard Wachtarczyk
z Orkiestrą występuje Dziecięcy Zespół Taneczny ZEZ
choreograf Grażyna Gregorczyk
2. Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Gozdowo woj. mazowieckie
dyrygent Edward Wielgócki
choreograf Maria Siemiątkowska
3. Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Jaćmierz woj. podkarpackie
dyrygent Grzegorz Maliwiecki
z Orkiestrą występuje grupa taneczna
choreograf Agnieszka Maliwiecka
4. Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Jasionówka woj. podlaskie
dyrygent Stanisław Kruciński
z Orkiestrą występuje grupa taneczna
choreograf Maria Gierasimiuk
5. Orkiestra Dęta OSP Koło woj. wielkopolskie
dyrygent Krzysztof Lityński
z Orkiestrą występuje grupa taneczna
choreografowie Krzysztof Lityński i Beata Kołodziejczak
6. Orkiestra Dęta Ochotniczych Straży Pożarnych w Konopiskach woj. śląskie
dyrygent Tomasz Hadrian
z Orkiestrą występuje grupa taneczna SZYK
choreografowie Iwona Lisek i Magdalena Poks
7. Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury Koronowo woj. kujawsko-pomorskie
dyrygent Mirosław Kordowski
8. Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Krasocin woj. świętokrzyskie
dyrygent Bartłomiej Robak
z Orkiestrą występuje grupa taneczna APLAUZ
choreograf Iwona Dusza
9. Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Ligota woj. śląskie
dyrygent Tomasz Janusz
10. Orkiestra OSP Lubartów woj. lubelskie
dyrygent Andrzej Zaręba
11. Orkiestra OSP Maków woj. łódzkie
dyrygent Józef Zawadzki
z Orkiestrą występuje grupa taneczna
choreograf Danuta Sułek
12. Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Milówka woj. śląskie
dyrygent Czesław Szczotka
z Orkiestrą występuje grupa taneczna EFEKT
choreografowie Sabina Tyc i Gabriela Wendzel
13. Orkiestra OSP Nadarzyn woj. mazowieckie
dyrygent Mirosław Chilmanowicz
14. Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Ostrów Mazowiecka woj. mazowieckie
dyrygent Sławomir Gąglewski
z Orkiestrą występuje grupa taneczna
choreograf Aleksandra Jakubczyk-Bajorek
15. Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Pisarzowice woj. śląskie
dyrygent Damian Bogacz
16. Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Płośnica woj. warmińsko-mazurskie
dyrygent Piotr Klonowski
z Orkiestrą występuje Zespół Mażoretek GAMA
choreograf Jadwiga Józefowicz
17. Orkiestra Dęta OSP Poddębice woj. łódzkie
dyrygent Krzysztof Koziński
18. Orkiestra Dęta OSP Polanka Wielka woj. małopolskie
dyrygent Jan Jarosz
choreograf Krzysztof Ziaja
19. Orkiestra Dęta OSP Ropczyce woj. podkarpackie
dyrygent Edward Guzik
z Orkiestrą występuje grupa taneczna
choreograf Paulina Gruszka
20. Orkiestra Dęta OSP Sejny woj. podlaskie
dyrygent Józef Żukowski
21. Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Suchowola woj. podlaskie
dyrygent Jerzy Zdanewicz
z Orkiestrą występuje grupa taneczna
choreografowie Agnieszka Olesiewicz i Tomasz Zdanewicz
22. Orkiestra Dęta ZHP-OSP Uniejów woj. łódzkie
dyrygent Jakub Pięgot
z Orkiestrą występuje grupa taneczna
choreograf Oliwia Niewiadomska
23. Młodzieżowa Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Mykanowie, woj. śląskie
dyrygent Krzysztof Witczak
z Orkiestrą występuje grupa taneczna PRESTO
choreograf Aneta Truszkowska-Karoń, tamburmajor Ewelina Stolarska